ELASTYCZNY GRYZACZEK NA DZIĄSEŁKA Z PRZYSSAWKĄ

Nowy

Ulga przy ząbkowaniu.

Więcej szczegółów

92,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 0M+
Tworzywo wykonania Plastik wysokiej jakości, atestowany.
Rozwój umiejętności Trenowanie chwytania, sięgania i trzymania. Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawności manualnej.

Więcej informacji

Ta przestrzenna zabawka przeznaczona jest dla dzieci od najmłodszych lat. Elastyczne pętelki motoryczne z kolorowymi koralikami to zabawka i gryzak w jednym. Gryzaczek wyposażony jest w praktyczną przyssawkę, która uniemożliwia zrzucanie zabawki na ziemię. Dzięki swojej formie i wygodnej dla dziecka budowie, łatwo mogą ją chwycić małe rączki.


Gryzaczek zalecany dla najmłodszych dzieci, 0+.
Wymiary: 12,7 x 12,7 x 16,5 cm.
Producent: MANHATTAN TOY
Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą gryzaczków, książeczek pluszowych dla najmłodszych dzieci oraz zabawek edukacyjnych, kreatywnych oraz puzzli i kostek manualnych dla dzieci w każdym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ELASTYCZNY GRYZACZEK NA DZIĄSEŁKA Z PRZYSSAWKĄ

ELASTYCZNY GRYZACZEK NA DZIĄSEŁKA Z PRZYSSAWKĄ

Ulga przy ząbkowaniu.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: