PLUSZOWA ZABAWKA SENSORYCZNA ZAWIESZKA DO WÓZKA

Nowy

Kurka do wózka.

Więcej szczegółów

99,30 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Materiały o różnej fakturze
Grupa wiekowa 0M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej, trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów.

Więcej informacji

Sensoryczna Kurka to zawieszka do wózka bądź fotelika samochodowego. Zabawka posiada lusterko, dzwoneczek oraz szeleszczące elementy. Zabawka jedyna w swoim rodzaju. Pobudza dziecka zmysły, zachęca do aktywności fizycznej, manipulacji i rozwoju małych paluszków i rączek. Poprzez swoją fantastyczna budowę i edukacyjne elementy przyciąga dziecka uwagę i zachęca je do eksperymentowania. Zabawka jest mięciutka, delikatna i bezpieczna dla dzieci.

  • Zabawka zalecana dla najmłodszych dzieci 0+
  • Wymiary: 13 cm 
  • Producent: MANHATTAN TOY

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, kreatywnych oraz puzzli i kostek manualnych dla dzieci w każdym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PLUSZOWA ZABAWKA SENSORYCZNA ZAWIESZKA DO WÓZKA

PLUSZOWA ZABAWKA SENSORYCZNA ZAWIESZKA DO WÓZKA

Kurka do wózka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: