MATA EDUKACYJNA DLA NAJMŁODSZYCH

Nowy

Książeczka dla najmłodszych.

Więcej szczegółów

249,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3M+
Tworzywo wykonania Materiał
Rozwój umiejętności Zabawa na macie zachęca dziecko do aktywności fizycznej, wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, zachęca do chwytania i trzymania przedmiotów.

Więcej informacji

Mata edukacyjna została zaprojektowana w taki sposób, by już od pierwszych chwil życia dziecka rozwijać je fizycznie oraz pobudzać jego umysł oraz zmysły. Nasza mata to propozycja, która "rośnie wraz z dzieckiem". Maluch może się bawić na macie leżąc na brzuszku, leżąc na pleckach lub siedząc. W pierwszych tygodniach życia dziecko będzie spędzało czas głównie leżąc na macie. Dotykanie różnych struktur, próby chwytania zabawek będzie pobudzało jego zmysły. Kiedy dziecko już osiągnie pierwszy sukces i będzie w stanie samodzielnie podnosić główkę, wtedy możemy położyć maluszka na brzuchu a zabawki położyć w jego okolicy. Dziecko będzie próbowało do nich sięgać i z pewnością zainteresuje się swoim odbiciem w lusterku. Gdy malec już w pełni opanuje przewracanie się na boczki i siedzenie, samo będzie mogło sięgać sobie po zabawki, gryzaczki i grzechotki. Będzie mogło samodzielnie odkrywać wszystkie uroki i dodatki maty.

Nasza mata zrobiona jest z trwałych materiałów w pięknych pastelowych kolorach, które nie męczą dziecka i nadmiernie go nie pobudzają. Małe organizmy szybko się męczą i zniechęcają, gdy działa na nie zbyt duża ilość bodźców. Mata marki Manhattan Toy posiada optymalną ilość dodatków i są one dla małych dzieci wystarczające. W macie znajdują się: szeleszczące elementy, grzechotka, gryzak, lusterko oraz trzy zabawki.

Mata jest p
rześliczna. Została bardzo ładnie i starannie wykonana, dopracowana w każdym szczególe. To edukacyjny i wyjątkowy prezent dla każdego dziecka.

Mata przeznaczona dla dzieci w wieku 3M+.
Wymiary: 89 x 68,5 cm.
Pr
oducent: MANHATTAN TOY.
Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, kreatywnych oraz puzzli i kostek manualnych dla dzieci w każdym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

MATA EDUKACYJNA DLA NAJMŁODSZYCH

MATA EDUKACYJNA DLA NAJMŁODSZYCH

Książeczka dla najmłodszych.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: