PLUSZOWA KSIĄŻECZKA EDUKACYJNA

Nowy

Książeczka dla najmłodszych.

Więcej szczegółów

114,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 6M+
Tworzywo wykonania Materiały o różnej fakturze
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej, trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów.

Więcej informacji

"EGZOTYCZNA PRZYGODA" to książeczka edukacyjna od firmy Manhattan Toy. Wykonana została z bezpiecznych materiałów o różnych strukturach oraz zawiera elementy szeleszczące, które dzieci uwielbiają. Ta miękka książeczka edukacyjna wprowadzi dziecko w kolorowy świat przyrody i zwierząt. Ciekawa kolorystyka, różne materiały: gładkie, śliskie, szeleszczące, przyciągną zainteresowanie maluszka na długo. Dzięki przymocowanej na sznureczku pszczółce, dziecko może przejść tą wspaniałą przygodę z towarzyszem. Książeczka posiada 8 stron, każda ma do odkrycia coś innego i każda pobudzi zmysły dotyku, wzroku i słuchu. 
 
Funkcje edukacyjne książeczki:
- różna faktura materiałów oraz elementy szeleszczące stymulują zmysły dziecka,
- odpowiednio dobrane kolory zachęcają do oglądania, cieszą oczko malca i pobudzają jego wyobraźnię,
- śliczne, przyjazne ilustracje wzbudzają ciekawość dziecka,
- rozwój zdolności językowych dziecka poprzez próby powtarzania i wypowiadania wyrazów a w przypadku dzieci już troszkę starszych poprzez tworzenie własnych historii,
- książeczka uczy wyrażania uczuć,
- miękka, przyjemna w dotyku, całkowicie bezpieczna dla dziecka,
- wygodny rozmiar dopasowany do rączek maluszka.

Książeczka jest prześliczna. Została bardzo ładnie i starannie wykonana, dopracowana w najmniejszym szczególe. To edukacyjny i piękny prezent dla każdego dziecka.
Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6M+.
Wymiary: 17,8 x 5 x 17,8 cm.
Pr
oducent: MANHATTAN TOY.
Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, kreatywnych oraz puzzli i kostek manualnych dla dzieci w każdym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PLUSZOWA KSIĄŻECZKA EDUKACYJNA

PLUSZOWA KSIĄŻECZKA EDUKACYJNA

Książeczka dla najmłodszych.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: