ELASTYCZNE KULKI KOSTKA SENSORYCZNA

Nowy

Manualna zabawka dla Maluszków.

Więcej szczegółów

109,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 6M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej, trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów, manipulacja paluszkami i rączkami.

Więcej informacji

Sensoryczna zabawka dla najmłodszych z koralami na linkach, która zawsze wraca do swojej wyjściowej formy -  to SKWISH. Można nią dowolnie manipulować, zgniatać. Korale ślizgają się i delikatnie przy tym grzechoczą. Korale wykonane są z odnawialnych źródeł drewna kauczukowego, pokryte bezpiecznymi dla dziecka farbami na bazie wody. Zabawka wspomaga zmysł wzroku i dotyku. Pobudza aktywność fizyczną dzieci i zachęca do manipulacji rączkami i paluszkami. Dodatkowa przyssawka pozwala na przymocowanie jej do każdej płaskiej powierzchni.
Zabawka spełnia amerykańskie i europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Edukacyjna zabawka stała się hitem w Ameryce i jest już u nas!

Skwish z przyssawką został wybrany, jako najlepsza zabawka 2014 roku przez rodziców czasopisma Parents Magazine.

Zabawka zalecana dla dzieci 6m+.
Wymiary: 20,3 x 12,7 x 20,3 cm.
Producent: MANHATTAN TOY.

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, kreatywnych oraz puzzli i kostek manualnych dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ELASTYCZNE KULKI KOSTKA SENSORYCZNA

ELASTYCZNE KULKI KOSTKA SENSORYCZNA

Manualna zabawka dla Maluszków.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: