ELASTYCZNA PIŁKA Z KORALIKAMI

Nowy

Kostka dla najmłodszych.

Więcej szczegółów

42,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, elastyczne tworzywo
Grupa wiekowa 3M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej, trenowanie chwytania i trzymania przedmiotów.

Więcej informacji

Elastyczna piłka to zabawka stymulująca rozwój manualny dziecka. Elastyczne elementy, na których znajdują się drewniane koraliki, można wyginać na wiele sposobów. Można nimi manipulować, zmieniać ich kształt i świetnie się przy tym bawić. Elastyczna piłka rozwija dziecko poprzez zabawę, odkrywanie i poznawanie. Pobudza zmysły i odkrywa przed Maluszkiem świat kształtów, kolorów i różnych struktur. Dzwoniący dzwoneczek to dodatkowe uatrakcyjnienie zabawy. Piłka dzięki swojej budowie oraz licznym dodatkom, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zachęca nawet najmłodsze dziecko do  aktywnego chwytania przedmiotów, obracania, potrząsania, rzucania oraz pobudza do ćwiczenia małej motoryki.

Nasza Elastyczna piłka pozostanie z Wami na dłuuuugo, dostarczając radość Dziecku każdego dnia!

  • Zabawka zalecana dla dzieci w wieku: 3M+.
  • Wymiary: około 15cm.
  • Producent: BIGJIGS
BigJigs to założona w 1985r. brytyjska firma, która jest jednym z największych producentów zabawek w Europie. Firma produkuje zabawki wysokiej jakości, bezpieczne dla dzieci oraz wykonane z dbałością o szczegóły. BigJigs Toys dostarcza zabawki aż do 35 krajów w Europie, USA, Australii i RPA. Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, kreatywnych oraz puzzli i kostek manualnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ELASTYCZNA PIŁKA Z KORALIKAMI

ELASTYCZNA PIŁKA Z KORALIKAMI

Kostka dla najmłodszych.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: