Zabawki 

Podkategorie

 • Zabawki w promocji

 • Drewniane klocki

  Drewniane Klocki od zawsze towarzyszyły dzieciom, zarówno tym młodszym jak i tym starszym. Drewniane Klocki od NaukowaZabawa.pl to tylko sprawdzone propozycje dla każdego dziecka. To tylko bezpieczne układanki, które oprócz zabawy dostarczą możliwości do rozwoju. Drewniane Klocki o różnych kształtach i różnej wielkości to ponadczasowa zabawka, dzięki której dziecko będzie miało szansę pobudzić swoją wyobraźnię oraz zmysł konstruktorski, nasze drewniane klocki zachęcą do trenowania cierpliwości i dokładności. Klocki malowane bezpiecznymi farbami, z wszelkimi atestami i spełniające surowe normy bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!
 • Układanki, Piramidki, Sortery

  Układanki, modele do składania i klocki, które trzeba dopasować do odpowiednich dziurek to są zabawy, które mają określone reguły i cel. Rozwijają one logiczne myślenie, uczą dokonywania wyboru, klasyfikacji, cierpliwości i pojmowania pewnego porządku rzeczy. Kształcą myślenie strategiczne w celu rozwiązania konkretnego problemu, uczą konsekwencji swoich czynów oraz pokazują, że metodą prób i błędów można osiągnąć zamierzony cel. Zapraszamy do zapoznania się z zabawkami w naszym sklepie NaukowaZabawa.pl, w którym znajdziecie Państwo właśnie takie mądre i edukacyjne zabawki. Szeroki wybór, solidne wykonanie, radość dziecięcej zabawy.
  NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Drewniaczki

  Strefa Aktywnego Maluszka. Zabawki na sznurku, zabawki na patyku, do pchania, ciągnięcia lub turlania to ulubione zabawki Maluszków. Sklep NaukowaZabawa.pl ma w swojej ofercie właśnie tylko takie zabawki i są one sprawdzone i w pełni bezpieczne. Propozycje naszego sklepu dla najmłodszych dzieci to zabawki, które oprócz samej zabawy zadbają o ich prawidłowy rozwój. Nasze zabawki spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, są malowane bezpiecznymi farbami, nie wywołują alergii. Nasze zabawki są wykonywane bardzo starannie i dokładnie, dzieci mogą nimi potrząsać, obracać, przewracać, bawić się nimi jak tylko chcą - nasze zabawki dadzą radę. Poprawa koordynacji motorycznej, precyzyjne trzymanie, pchanie lub ciągnięcie przedmiotów to wszystko jest ważne dla dzieci w każdym okresie ich rozwoju. Zadbajmy o prawidłowy rozwój dzieci już od najmłodszych lat, zapewniając im mądre zabawki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą zabawek drewnianych. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.
 • Puzzle

  Puzzle drewniane, puzzle piankowe, papierowe i przestrzenne – jakie by nie były, zawsze dostarczają dzieciom wiele radości i frajdy. Stworzenie jednego całego obrazka, modelu, kostki czy bryły z mniejszych elementów jest powodem do dumy i zadowolenia. I słusznie, to nie lada wyzwanie dla umysłu i rąk. Puzzle uczą dziecko, że watro próbować i eksperymentować. Rozwijają zręczność manualną, kreatywność i wyobraźnię przestrzenną. NaukowaZabawa.pl posiada w swojej ofercie przeróżne puzzle, układanki i kostki dla dzieci w różnym wieku i o zróżnicowanych stopniach trudności. Wykonane z drewna, papieru, pianki, każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!
  NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Instrumenty Muzyczne

  Muzyczne Inspiracje.
 • Kostki i gry logiczne

  Kostka rubika - sklep z grami logicznymi

  Łamigłówki, układanki, Kostka Rubika... te i inne przykłady gier logicznych efektywnie i w przyjemny sposób łączą zabawę z nauką zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. W sklepie z podobnymi produktami można znaleźć różne rodzaje takich rozwijających gier. Jak jednak mieć pewność, że wybieramy najbardziej dopasowaną zabawkę? Czy bardziej odpowiednia dla jedenastolatka będzie układanka logiczna, zręcznościowa gra, a może Kostka Rubika? Sklep, który może zaoferować tak szeroki wybór produktów, jak nasz, z pewnością pomoże wybrać najlepszy z przedmiotów.

  W sklepie NaukowaZabawa.pl znajdą Państwo nie tylko tak popularne zabawki, jak wspomniana Kostka Rubika, ale także na przykład ciekawą Balansującą Wieżę z Drabin, rodzinną grę Super Farmer, czy tzw. Radosne Sześciany - Happy Cube. Nasz sklep to szeroki wybór ciekawych gier logicznych i edukacyjnych. Warto zainwestować w tego typu zabawki już od najmłodszych lat dziecka. Jedna z najpopularniejszych logicznych „układanek”, to właśnie Kostka Rubika, która wcale nie musi być łamigłówką tylko dla zaawansowanych dorosłych graczy. Kostka Rubika podarowana bystremu maluchowi szybko rozwinie jego chłonny wiedzy umysł i pomoże łatwiej odnaleźć się w szkolnych matematycznych zagadnieniach. Niezależnie, czy Państwa wybór to logiczna układanka IQ Fit, Gear Cube , Marble Cube czy Kostka Rubika, sklep NaukowaZabawa.pl to bogactwo interesujących zabawek i gier dla dzieci w każdym wieku.

  Warto odwiedzić nasz sklep, jeśli szukają Państwo nietuzinkowego, edukacyjnego prezentu.
 • Zabawki z papieru - modele papierowe

  Kreatywne, edukacyjne, ekologiczne i lekkie w trzymaniu, czyli zabawki z kartonu w kilku słowach. Nie ma bardziej elastycznego i wygodnego w użyciu materiału, który zmieni swój kształt w dowolny przedmiot. Jedyne, czego potrzebujemy, to odrobina wyobraźni i kilka farbek... Zamiast jednak spędzać czas na klejeniu samochodów, domów dla lalek czy papierowych kuchni na własną rękę, można zwyczajnie zainwestować w wysokiej jakości, gotowe zabawki z kartonu do złożenia.

  Dlaczego zabawki z kartonu są tak ciekawą propozycją rozrywki? Po pierwsze, niezwykle rozwijają kreatywność. Złożenie papierowego samolotu czy samochodu to uczta nie tylko dla oka, ale także dla umysłu. Świat kartonowych składanek całkowicie pochłonie dzieci, zarówno te młodsze, jak i nieco starsze. Zabawki z kartonu pomogą im rozwijać logiczne myślenie, kreatywność i umiejętność skupienia się na jednym zadaniu. Ponadto, nie możemy zapominać, że zabawki z kartonu są o wiele bardziej przyjazne środowisku, niż ich plastikowe odpowiedniki. Papierowe, składane modele wytrzymają nawet kilka lat, po ich zużyciu spokojnie można je przeznaczyć na makulaturę i tym samym sprzyjać wartościom ekologii.

  Jakie zabawki z kartonu są więc najbardziej popularne wśród dzieci? Pole do wyobraźni jest tutaj ogromne. Od prostych, lecz sprytnie skonstruowanych domków-skarbonek, przez mniej lub bardziej skomplikowane samoloty, aż po najciekawsze modele samochodów. Małych pasjonatów motoryzacji na pewno ucieszy fakt, że mają do wyboru różne typy aut: od jeepów do eleganckiej "Cytrynki".
 • Rodzinne gry, zabawa w domu.

  Gry dla wszystkich, zabawa w gotowanie, sprzedawanie o może wspólna herbatka przy torcie? Każda forma zabawy i spędzenie czasu z dzieckiem jest bardzo ważna. Wyścigi, zadanie sprawnościowe, kulinarne popisy, wspólne przygotowywanie np. pizzy to bezcenne chwile, które możemy spędzić razem z naszymi pociechami. Sklep NaukowaZabawa.pl ma w swojej ofercie szeroki asortyment zabawek, dzięki którym miło i w dobrym humorze pobędziemy razem. Ponadczasowy Chińczyk, zręcznościowe łowienie rybek, układanie spadającej wieży, krojenie owoców, robienie tostów czy ciasta....to wszystko dzięki naszym sprawdzonym i w pełni bezpiecznym propozycjom pozwoli na niezapomniane chwile beztroskiej zabawy. Zabawy, która rozwinie dziecko oraz wywoła szeroki uśmiech na Waszych twarzach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą, naprawdę warto. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.
 • Robótki Ręczne

  Każde dziecko jest Twórcą. W zależności od wieku i zainteresować każdy brzdąc kreuje, wymyśla, tworzy. Mogą być to wieże z klocków, samoloty z papieru, samochody z plasteliny czy aniołki pomalowane według własnego projektu. Liczy się pomysł i niczym nieograniczona wyobraźnia. Sklep NaukowaZabawa.pl ma w swojej ofercie wiele zabawek, które pobudzą w każdym dziecku twórczą swobodę oraz kreatywność. Znajdziecie Państwo u nas zestawy do samodzielnego złożenia i pomalowania, wyszywanki i przeplatanki, z których można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, gry i układanki którymi można się bawić według własnego uznania, na miarę swojej ciekawości i sposobu poznawania świata. Prawdziwa skarbnica wartościowych zabawek. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

 • Wyszywanki, Sznurowanki

  Sprytne palce, zwinne dłonie, skoordynowane ruchy rąk i ciała, wszystko to jest ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Dzięki świadomym i sprawnym działaniom dziecko przyjemniej przechodzi przez okres przedszkola i szkoły. Nauka, wykonywanie zleconych prac, zajęcia domowe czy ruchowe nie stanowią kłopotu. Aby zapewnić dzieciom jak najlepszy start i rozwój, nasz sklep NaukowaZabawa.pl ma w swoim asortymencie układanki, zabawki, gry, zestawy do samodzielnego tworzenia, które oprócz zabawy, mają na celu wspomóc rozwój zdolności zręcznościowych u dzieci. Dzięki naszym zabawkom dzieci ćwiczą dopasowywanie elementów, przewlekanie, nakładanie, układanie, wyszywanie - wszystkie te czynności, które są tak ważne w dorosłym życiu. Piękne, bezpieczne, trwałe i edukacyjne zabawki – tylko u nas. Zapraszamy!
  NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Labirynty Manualne

  Zabawki zręcznościowe.
 • Majsterkowanie

  Inspiracje Złotej Rączki.
 • Edukacyjne

  Aby prawidłowo się rozwijać dziecko powinno mieć mądre i bezpieczne zabawki, którymi może się bawić według swojego uznania, na miarę swojej ciekawości i doświadczeń. Zabawki edukacyjne oprócz samej zabawy umożliwiają dziecku nabywanie ważnych życiowych umiejętności, przyczyniają się do rozwoju zdolności manualnych, uczuciowych, socjalnych i intelektualnych. W ofercie naszego sklepu NaukowaZabawa.pl znajdziecie Państwo właśnie takie mądre i wartościowe zabawki. Są to produkty wyselekcjonowane, bezpieczne i trwałe. Wykonane z ekologicznych surowców, nie wywołujące alergii i przyjazne środowisku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Logiczne

  Myślenie jest złożoną umiejętnością. Wymaga sprawnej uwagi i pamięci, oparte jest na inteligencji ale także na wiedzy. Za pomocą myślenia potrafimy dokonywać niepojętych rzeczy, z których często nie zdajemy sobie sprawy, gdyż wydają się nam oczywiste. Logiczne myślenie to natomiast kluczowa ludzka umiejętność, która zapewnia sprawne funkcjonowanie i prawidłowy rozwój człowieka. To dzięki logicznemu myśleniu jesteśmy w stanie podejmować decyzje, odróżniać i dokonywać wyborów.

  Wrodzony talent i inteligencja to bardzo dużo, ale umiejętność logicznego myślenia, podobnie jak inne umysłowe działania, trzeba trenować i doświadczać. Zabawki i gry dostępne w naszym sklepie NaukowaZabawa.pl uczą, rozwijają i zachęcają do logicznego myślenia. Sudoku, Tantrix, Radosne Sześciany, Wyszywanki czy Pajacyki dla najmłodszych dzieci do układania, wymagają logicznego myślenia. Obowiązujące w nich określone zasady, odpowiedzi do zagadek - to wszystko sprzyja rozwojowi logicznego myślenia.

  Baw się, ciesz się i przy okazji rozwijaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

 • Manualne

  Zabawki manualne pomagają w rozwijaniu precyzyjnych ruchów palców, dłoni i rąk. To zabawki dzięki którym dziecko szybciej i sprawniej opanuje sztukę malowania, wycinania i pisania. Przedmioty stymulujące rozwój manualny czyli np. różnego rodzaju układanki, klocki, puzzle, naklejanki, wyszywanki są bardzo przydatne i pozytywnie wpływają na opanowanie potrzebnych umiejętności. NaukowaZabawa.pl  w swoim asortymencie posiada wyselekcjonowane zabawki wspomagające rozwój zdolności manualnych dzieci, zarówno tych najmłodszych jak i tych starszych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

 • Kreatywne

  zabawki kreatywne
 • Pojazdy

  Rowerki, pchacze, maszyny.
 • Kolejki drewniane

  Drewniane kolejki, tory, wagoniki.
 • Układanki magnetyczne

na stronę
Pokazuje 421 - 424 z 424 elementów
Pokazuje 421 - 424 z 424 elementów